Årets ecuadortreff og jubileum er over

Da er årets ecuadortreff- og 35-års jubileum over.

Vi ble til slutt totalt 61 personer etter at noen ekstra kom uanmeldt! Veldig hyggelig!

Ganske mange kom i år på torsdag og brukte fredagen til fritid og ekskursjoner. Fredags kveld samlet vi oss som vanlig til info og presentasjon. Lørdagen var det program hele dagen med pilkastturnering, årsmøte, natursti, fotografering, liten gitarkonsert, festmiddag og lotteri. Søndagen var det salg av varer og hjemreise. Det var også utrolig hyggelig å ha besøk av Johanna Gabriela Ekmann, Mateo Chicaiza Castillo og Daniel Hegglund fra den svenske Ecuadorforeningen.

Det ble på årets treff valgt delvis nytt styre. Arne Wallann gikk av som varslet av som formann etter 4 år. Nytt styre er: Formann Sven Ove Egeland, Økonomi Eivind Bjerke, Styremedlem Erna Egeland, Styremedlem Synnøve Helseth Krogen, Ungdomsrepresentant Emilia Toft.

Fyldigere referat fra treffet og årsmøte, samt mer info, sendes ut til klubbens medlemmer i løpet av høsten.

Bilder blir lagt ut her på nettsiden snart.

Styret takker alle for et hyggelig treff og ønsker alle, og flere, velkommen igjen neste år. Da blir det 20. gangen vi er på Bardøla!

 

Legg igjen en kommentar

Din e-postadresse vil ikke bli publisert. Obligatoriske felt er merket med *