Ecuadortreff på Bardøla 9-11 september 2016

For 19. året på rad møtes vi på Bardøla Høyfjellshotell på Geilo. Det er viktig for klubbens eksistens at så mange som mulig deltar på treffene. Man må ha betalt medlemskontingent for 2015-2016 for å kunne bli med på treffet.

Vi ser frem til ett hyggelig treff med aktiviteter for både barn, unge og voksne. Hotellet har som kjent innendørs svømmebasseng og tilbyr også en rekke andre aktiviteter. Det blir som vanlig sosialt samvær, samt dart, quiz med mer. Det blir også utlodning og salg av varer fra Ecuador, samt årsmøte.

Som i fjor vil vi legge ut påmeldingene på hjemmesiden fortløpende når de kommer inn, så man kan se hvem som er påmeldt til treffet.  Meld tilbake om det ikke er ønskelig at navn blir lagt ut. Navnene vil bli slettet rett etter treffet.

Priser og mer informasjon blir sendt ut til alle medlemmer. Ønsker du å bli medlem og bli med på treffet kan du sende en e-post om dette til ecuadorklubbenstyret@gmail.com

Legg igjen en kommentar

Din e-postadresse vil ikke bli publisert. Obligatoriske felt er merket med *